Wieńce pogrzebowe w Krakowie

Strona główna » Kwiaciarnia

Prowadzimy od lat własną kwiaciarnię, w której przygotujemy dla Państwa niesztampowe wieńce pogrzebowe komponowane zarówno ze sztucznych, jak i żywych kwiatów. Dostosowujemy rozmiar, kolorystykę, użyte rośliny, a także ułożenie pod indywidualne okazje. Tworzymy dorodne bukiety, małe stroiki i oryginalne kompozycje, aby każdy z bliskich mógł ofiarować od siebie symboliczny podarunek. Chętnie służymy fachową radą w doborze kwiatów oraz napisów na szarfach. W pełni dostosowujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb. 

Kwiaty, wieńce i wiązanki pogrzebowe 

Kwiaty, wieńce i wiązanki pogrzebowe stanowią piękną oprawę każdej ceremonii utrzymanej zarówno w duchu tradycyjnego pogrzebu, jak i świeckiego. W czysty i metaforyczny sposób oddają kruchość oraz nietrwałość ludzkiego istnienia, jednocześnie wskazując na jego doskonałość i wyjątkowość. Kwiaty pomagają po raz ostatni pożegnać się ze zmarłym i oddać mu należyty szacunek, jednocześnie dziękując za obecność w ziemskiej wędrówce. Prowadząc własną kwiaciarnię, mamy pewność, że zaoferujemy Państwu najwyższej jakości kwiaty w doskonałych odsłonach. Florystyka pogrzebowa pozwala po raz ostatni powiedzieć najbliższym cudowne – żegnaj.

Dekoracje kwiatowe do kolumbarium

Przygotowujemy nietuzinkowe dekoracje kwiatowe do kolumbariów, które w delikatny, a zarazem widoczny sposób podkreślą każdą urnę. To od Państwa zależy, z czego i jak będzie skomponowana funeralna kompozycja kwiatowa. Może występować w formie zarówno drobnych dodatków, jak i dużych wiązanek, których urna będzie mniejszą częścią.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszych florystów. Nasz zespół chętnie doradzi wybór odpowiednich kwiatów oraz kompozycji, które oddadzą indywidualny charakter ostatniego pożegnania zmarłego.